Dame Nature

"mijn natuurlijke gezondheid"

Kruidengeneeskunde
natuurlijke gezondheid
voedingsbalans
schoonheid en welzijn

Onze filosofie

'Ons lichaam is ons kostbaarste bezit. '

Bij Dame Nature geloven we in de kracht van de natuur en zijn we ervan overtuigd dat ze ons het beste biedt om gezond te leven. U bent uniek.
We nemen dan ook de tijd om te luisteren zodat we uw behoeften begrijpen en u een gepersonaliseerd advies kunnen geven. Het Ginkgoblad is ons embleem.
Het symboliseert ons doel om uw gezondheid door de jaren heen te beschermen. We noemen de Ginkgo de Levensboom. »

Onze winkels in België:

1

Woluwe

WOLUWE SHOPPING CENTER

1200 Sint-Lambrechts Woluwe Sint Lambertusstraat, 200
Sint-Lambrechts-Woluwe
Tel: 02/771.66.07
Mail: woluwe@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Donderdag + Zaterdag:
9.30 - 19.00
Vrijdag:
9.30 - 20.00

2

City 2

City 2 : Verdiep-1,
Nieuwstraat 16 -
1000 Brussel
Tel: 02/219.89.00
Mail: city2@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Donderdag + Zaterdag:
10.00 - 19.00
Vrijdag:
10.00 - 19.30

3

Jubelpark

JUBELPARK : Passage Linthout
- Stafhouder Braffortstraat
- 1200 Brussel
Tel: 02/735.00.37
Mail: linthout@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Zaterdag:
10.00 - 19.00

4

Ukkel (Bascule)

Waterloosteenweg 715
- 1180 Ukkel
Tel: 02/346.76.18
Mail: bascule@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Zaterdag:
10.00 - 18.30

5

Elsene (Toison d'Or galerij)

ELSENE (GALERIJ TOISON D’OR) :
- Ingang door Elsenesteenweg
- 1050 Elsene
Tel: 02/514.25.15
Mail: toison@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Zaterdag:
10.00 - 18.30

6

Westland Shopping Center

Sylvain Dupuislaan 433
- 1070 Anderlecht
Tel: 02/524.41.53
Mail: westland@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Donderdag + Zaterdag:
10.00 - 19.30
Vrijdag:
10.00 - 20.00

7

Galerie de l’Esplanade

1348 Louvain-la-Neuve
Tel: 010/84.59.34
Mail: esplanade@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Donderdag + Zaterdag:
10.00 - 20.00
Vrijdag:
10.00 - 21.00

8

Belle-Ile

Shopping de Belle-Ile en Liège, Quai de Vennes, 1
Pointcaré, 7
4000 Liège
Tel: 04/344.27.47
Mail: belle-ile@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Donderdag + Zaterdag:
10.00 - 19.00
Vrijdag:
10.00 - 20.00

9

Shopping Center de Nivelles

Chaussée de Mons 17
1400 Nivelles
Tel: 067/84.13.10
Mail: nivelles@damenature.be

Openingsuren
Van Maandag tot Vrijdag:
09.30 - 18.30
Zaterdag:
09.30 -19.00

producten

Kruidengeneeskunde
natuurlijke gezondheid
voedingsbalans
schoonheid en welzijn

Onze Categories

Kruidengeneeskunde

Aromatherapie, gemmotherapie, Bach-bloesems, thee, eenvoudige of gemengde infusies…

Contact

Contact

Onze gegevens

Dame Nature Belgium SA

Rue Gustave Masset, 91B
5030 Gembloux
Belgique

info@damenature.be
Tel: +32 (81) 60.03.30
BTW: 0436 662 524